Forum TR - Dünyanın En Büyük Türkçe Forumu ForumTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum TR - Dünyanın En Büyük Türkçe Forumu ForumTR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM]

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Erkek
takım : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Gs10
knight online : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Ko11
frmtr dostu : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Frmtrd10
bayan uye : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Bayan10
cs clan : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Aafasf10
fair play : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Fairpl12
tim : Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Tim11

Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Empty
MesajKonu: Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM]   Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] EmptyPtsi Tem. 20, 2009 4:52 pm

Merhaba değerli Dostlarım..

Bu SıralaR paylaşım Yapasım geliyor ha bire..

Buyrun anlatıma geçelim..

Öncelikle Şu Kodları Charları aktaracağımız DB'e Queryden Çalıstırıyoruz !

Kod:
-- ÇARLARI SİLELİM.
truncate table USERDATA
-- ÜYELİKLERİ Ve Üye- Çar İlişkilerini silelim...
truncate table TB_USER
truncate table ACCOUNT_CHAR

-- Clanları Silelim..
truncate table KNIGHTS
truncate table KNIGHTS_ALLIANCE
truncate table KNIGHTS_RATING
truncate table KNIGHTS_USER

-- Bankaları Boşaltalım...
truncate table WAREHOUSE
Eğer eski charların , clanların silinmemesini istiyorsak kodu uygulamayalım...

Resimli anlatım :

Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] P5m2w1wamq91ksns0pn
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Rh3v1k9cup45cp0nxgm7Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export1vz5
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export2qc4
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export3hm0
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export4wk4
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export5rg5
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export6nd5
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Export7gv8

Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] 0jlwm7x7uxeuv3rj2alb
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] Yrlflrzwk9exwsenqkag
Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM] 2qfyhdngz32ii7n9jw3p

İşaretlenecek Tablolar:

1. ACCOUNT_CHAR
  2. TB_USER
  3. USERDATA
  4. KNIGHTS ile başlayan tablolar
  5. WAREHOUSE
Teşekkürler...

Güncellendi : 30 Ağustos 2008 - Cumartesi - 19 : 02

Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni başlayanlar için prosedür oluşturma (Resimli anlatım)
» 3 Adımda Bilgisayarı Uzak SQL Bağlantısına Açmak [ Resimli Anlatım ]
» Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım]
» 1299 Süper Client (Torrent'li) ve anlatım...