Forum TR - Dünyanın En Büyük Türkçe Forumu ForumTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum TR - Dünyanın En Büyük Türkçe Forumu ForumTR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım]

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Erkek
takım : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Gs10
knight online : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Ko11
frmtr dostu : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Frmtrd10
bayan uye : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Bayan10
cs clan : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Aafasf10
fair play : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Fairpl12
tim : Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Tim11

Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım]   Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] EmptyPtsi Tem. 20, 2009 4:25 pm

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Knight Online Patchleri Auto Olarak Launcher'dan Girince Yükleniyor. Ama Bazende Tam Sonunda Takılıp Kalıyor ve Bu Duruma Sinir Oluyoruz Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Smile Çoğumuzda Bu Sorun Var. Şimdi Ben Bunu Size Kendi Elinizle (Manuel Olarak) Atmayı Göstereceğim Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Smile

Knight OnLine Orginal Patch'lerini Sakın Başka Biryerden İndirmeyin İçinde Trojan Gibi Şeyler Çıkabilir.. Aşağıdaki Verdiğim Link Knight OnLine'ın Orginal Patch Sitesidir! Ordan Rahatça İndirebilirsiniz Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Wink

Patchleri İndirmek İçin Aşağıdaki Link'e Gireceksiniz. Daha Sonra Hangi Patch'de Kaldıysanız Ondan Sonraki Patch'leri Sonuna Kadar İndirmeniz Lazım.

Link ; ftp://download.knightonlineworld.com//knight/upgrade/

Şimdide İndirdiğimiz Patch'leri Nasıl Oyuna Kaydedeceğimizi Resimli Şekilde Anlatacağım Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Wink Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Wink

Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] 1yt4.th Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] 2hh3.th Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] 3cf7.th Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] 4bg4.th Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] 5rb5.th Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] 6ma6.th

Umarım Anlayacağınız Şekilde Dile Anlatabilmişimdir Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Smile Lütfen Okuduktan Sonra Bir Teşekkür'ü Fazla Görmeyin Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Smile Herkese İyi Eğlenceler.. Saygılar!.. Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] SmileKnight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım] Ka01

Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir DB'den Başka Bir DB'e Char, Clan , Banka Aktarma ! [RESİMLİ ANLATIM]
» Yeni başlayanlar için prosedür oluşturma (Resimli anlatım)
» 3 Adımda Bilgisayarı Uzak SQL Bağlantısına Açmak [ Resimli Anlatım ]
» Knight Online Bölüm kuralları
» database'inizden direk olarak satır kopyalama